Hürriyet Cad. Tavuskuşu Cad. No:26/A DİKMEN-ANKARA
Tel: 0 532 225 59 93

Hakkımızda

Amacımız:

Birlikte çalıştığımız herkese, temasta olduğumuz her topluma ve etkilediğimiz her çevreye karşı etik davranış standartlarının benimsenmesi esasına dayanarak, sadece müşteri memnuniyetine değil, aynı zamanda çalışan memnuniyetiyle çevre bilincinin artırılması ve korunmasına da odaklanan bir kurumsal anlayışla büyümek;

Verimliliğimizi arttırarak ülkemize istihdam sağlamak, sosyal sorumluluklarımızı bir kurum olarak yerine getirmek ve çevreye, insana duyarlı projeler sunmak.

Kaliten asla taviz vermeyen anlayışımızla ve eğitimli personelimizle, ofis ve iş yerlerin elektronik donanım ihtiyacına yönelik satış, satış sonrası hizmetleri (eğitim ve teknik servis) kapsayan faaliyet alanlarımızla, 13 seneyi aşkın bir süredir sektörde yer almaktadır.

İlkelerimiz:

Kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkarak, çözüme yönelik ve yaratıcı hizmet anlayışını tüm iş süreçlerimizde sağlamak.

Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir çevre miras bırakabilmek için, iş süreçlerimizi, uluslararası standartlara uygun çözümler üretip çevre bilinci oluşturarak uygulamak; doğal kaynakları ve enerjiyi verimli kullanarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyerek, insan sağlığını ve çevre korumasını ön planda tutarak çevreyi korumak ve bu yönde cihazların kullanılabilirtesini artırmak, daha verimli hale getirerek doğaya ve bütçeye katkıda bulunmak.

Her gün yüzlerce şirketin sektöre girmesiyle oluşan kargaşa ve güvensizlik ortamında daha az sorunla karşılaşmanızı sağlayarak, sizlere nihai ve etkin çözümler sağlamaktayız. Güvenirliğin ortadan kalktığı ve tüm bu kargaşa ortamında yaşadığınız sorunların ortadan kaldırılması için yanınızda olmak ve size en büyük desteği sağlamak tek amacımızdır.

whatsapp