Hürriyet Cad. Tavuskuşu Cad. No:26/A DİKMEN-ANKARA
Tel: 0 312 481 2000 / 0 532 225 59 93

HİZMETLER

Sizin tüm özelinizi içinde barındıran kişisel bilgisayarınız güvenmediğiniz ellere asla teslim etmeyin. Şirketimizde yedekleme ve data kurtarma işlemlerinde kişisel bilgileriniz asla açılmaz.
Daha Fazla
Evinizde, iş yerinizde işlerinizi ve hayatınızı kolaylaştırabilmeniz için bozulan, sorun yaratan bilgisayarınızı onarlım yada ihtiyaç duyduğunuz özellikleri söyleyin, hazırlayalım gelelim kuralım. Sizde hayata kaldığınız yerden daha keyifli bir şekilde devam edin.
Daha Fazla
Kuruluşunuzda kullanmakta oluğunuz network ağının güvenliği , sizin ve verilerinizin güvenliği açısından çok büyük önem arz etmektedir. Günümüz internet ağından bulaşan virüsler , malwareler , trojenler ve en önemlisi CRIPTO virüsleri , sizin tüm sisteminizin çökmesine ve onarılamayacak kadar büyük hasarlar bırakmaları kaçınılmazdır.Bu saldırılara maruz kalmanızı önlemek , işlerinizin devam edebilmesi sağlamak , yüksek miktarlarda para kaybınızı ve en önemlisi prestij kaybınızı önlemek için ağ güvenliğinizi ve yedekleme sistemlerinizi yapıyor , hayata ve işlerinize güven içinde devam etmeniz için gerekli sistemleri kuruyoruz.
Daha Fazla
Görüntüleme aygıtı olarak kullanılan ekranlar (LCD, liquid crystal display-sıvı kristal ekran) çok hassas olup bir çok nedenden dolayı bozulabilmekte yada kırılabilmektedir. Böyle durumlarda yenileme hızı yüksek olan yan sanayi ürünlerinden tercih edildiği taktirde bilgisayar başında geçirilen süre artığında , baş ağrısı , göz yaşarması gibi sorunlarla karşılaşıla bilmektedir. Sorun yaşamamak için orijinal ürün tercih edilmelidir.Bize getirin en kaliteli ürünlerle, ek kısa sürede cihazınızın sorunlarını giderelim.
Daha Fazla
Sizde sinema keyfi yaşamayı sevenlerden birisi iseniz mutlaka Projeksiyon cihazlarını kullanıyorsunuzdur. Evlerde, şirketlerde, konferans ve sinema salonlarında kullanılmakta olan projeksiyon cihazları, düzenli olarak bakımları yapılmadığı taktirde sorun yarata bilmektedirler. Uzman ve eğitimli kadromuz ile cihazlarınızın bakım, onarımları için bizi tercih edebilirsiniz.
Daha Fazla
Bilgisayar bakım anlaşması ve kurumsal teknik servis konusunda hizmet vermekteyiz.
Daha Fazla
whatsapp