Harbiye Mah. Tavuskuşu Cad. No: 26/A DİKMEN - ÇANKAYA - ANKARA
Tel: 0 312 481 2000 / 0 535 733 39 00

BAKIM ANLAŞMASI

Bakım Anlaşması

Firmalar için bilgi iletişim sistemleri ve altyapılarının taşıdığı önem gittikçe artmaktadır. Bilgisayar sistemlerinden veya alt yapıdan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara sebebiyet vermektedir.
Durum böyle olunca, sistemin düzgün çalışması, bilgilerin yedeklenmesi, oluşan sorunların en kısa sürede giderilmesi için, sürekli bir destek gerekmektedir. kurumsal bakım anlaşması sayesinde bilgisayarınızı servise götürmeden hem zamandan, hem maliyetten tasarruf edebilirsiniz. yerinde teknik servis imkanı sayesinde iş yükünden de kurtulmuş olursunuz.
Evinizde, İş yerinizde, Çalıştığınız Kurumda yada kuruluşta sizlerin ve işverenlerin kesintisiz hizmet vermeleri ama en önemlisi yaptığınız hizmetin durmasından yada kaybolan verilerinizde dolayı oluşabilecek zaman, para ve prestij kayıplarını en az seviyeye çekmek hatta hiç olmamasını sağlayabilmek için şirketimizi arayın size alternatif çözümler sunalım.
Bilgisayar bakım anlaşması ve kurumsal  teknik servis konusunda hizmet vermekteyiz. Kurumsal bakım anlaşmalarında fiyatlandırma bilgisayar sayısına (özel markalar farklılık gösterir), Network yapısına, server adedine, printer sayısına, göre farklılık göstermektedir.
whatsapp