Harbiye Mah. Tavuskuşu Cad. No: 26/A DİKMEN - ÇANKAYA - ANKARA
Tel: 0 312 481 2000 / 0 535 733 39 00

HAKKIMIZDA

Başkent Notebook Servisi her gün değişen ve gelişen bilişim dünyasında bu gelişim ve değişime paralel olarak son kullanıcıya, özel şirketlere ve kurumlara yönelik bilgisayar ve teknik servis çözümleri konusunda oluşan taleplere cevap verebilmek amacı ile 1994 yılından beri bir çözüm ve hizmet firmasıdır. Evinizde, iş yerinizde, kurum ve kuruluşunuzda her bireyin iş, eğitim, kişisel gelişimi için kullanabileceği, ticari programları kullanabileceğiniz ve ileride olabilecek gelişmelere uygun bilgisayarlar, sunucular ve her türlü bilişim ürünlerini temin ve satış sonrası hizmetleri için bizler her zaman yanınızdayız.

Sistem ve kaliteye önem veren firmamız, profesyonel teknik ekibi ile marka bağımsız teknik servis bakım hizmetlerini sizlere eksiksiz sunmayı amaç edinmiştir. Bununla birlikte özellikle bilgisayar ve çevre birimleri ihtiyaçlarınız için hızlı çözümler sunmaktadır.

Başkent Notebook Servisi bu hizmetlerinin yanı sıra mikrografik arşivleme sistemleri teknik servis ve bakım konularında uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte tüm arşivleme sistemleri için teknik destek sağlamayı ilke edinmiştir. Arşivler ve kütüphanelerde kullanılmakta olan tüm analog (mikrografik) ve dijital sistemlerinin güvenli ve zamanında bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi hizmetlerini yerine getirmektedir.

Dokümanları sonsuza kadar korumak günümüz de bilgisayar sistemlerinde depolanan veri her yıl % 100’ün üzerinde bir artış göstermektedir. İş çevreleri için bilgi ve belgelerin saklanması kritik bir konudur. Arşivsel depolama, dokümanların belirsiz bir gelecek zaman için korunması ve iş ya da operasyonel gereksinimler doğrultusunda kolay erişebilir kılınması özelliklerini sağlamaktadır. Bu dokümanlar kâğıt ya da başka analog medyalarda olabileceği gibi çok değişik bilgisayar sistemlerinde yaratılmış dijital dokümanlarda olabilirler.

Son yıllarda dijital teknolojinin gelişmelerine paralel olarak, arşiv ve kütüphanelerimizin ihtiyaçları farklılık göstermiştir.

Başkent Notebook Servisi olarak dijital sistem ihtiyaçlarınızı da sağlamaktadır. Arşiv ve kütüphanelerin yanı sıra son kullanıcıların, özel şirketlerin ve kurumların da her türlü bilgisayar ve çevre birimi ihtiyaçları için çözümlerimiz mevcuttur.

 

Amacımız:

Birlikte çalıştığımız herkese, temasta olduğumuz her topluma ve etkilediğimiz her çevreye karşı etik davranış standartlarının benimsenmesi esasına dayanarak, sadece müşteri memnuniyetine değil, aynı zamanda çalışan memnuniyetiyle çevre bilincinin artırılması ve korunmasına da odaklanan bir kurumsal anlayışla büyümek; Verimliliğimizi arttırarak ülkemize istihdam sağlamak, sosyal sorumluluklarımızı bir kurum olarak yerine getirmek ve çevreye, insana duyarlı projeler sunmak.

Kaliten asla taviz vermeyen anlayışımızla ve eğitimli personelimizle, ofis ve iş yerlerin elektronik donanım ihtiyacına yönelik satış, satış sonrası hizmetleri (eğitim ve teknik servis) kapsayan faaliyet alanlarımızla, 28 seneyi aşkın bir süredir sektörde yer almaktadır.

 

İlkelerimiz:

*.- Kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu gerçeğinden yola çıkarak, çözüme yönelik ve yaratıcı hizmet anlayışını tüm iş süreçlerimizde sağlamak.

 

*.- Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir çevre miras bırakabilmek için, iş süreçlerimizi, uluslararası standartlara uygun çözümler üretip çevre bilinci oluşturarak uygulamak; doğal kaynakları ve enerjiyi verimli kullanarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

*.- Dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyerek, insan sağlığını, çevre ve diğer canlıların korumasını ön planda tutarak bu yönde eski yeni tüm cihazların kullanılabilirtesini artırmak, daha verimli hale getirerek doğaya ve bütçeye katkıda bulunmak.

*.- Her gün yüzlerce şirketin sektöre girmesiyle oluşan kargaşa ve güvensizlik ortamında daha az sorunla karşılaşmanızı sağlayarak, sizlere nihai ve etkin çözümler sağlamaktayız. Güvenirliğin ortadan kalktığı ve tüm bu kargaşa ortamında yaşadığınız sorunların ortadan kaldırılması için yanınızda olmak ve size en büyük desteği sağlamak tek amacımızdır.

SİZ OLMAZSANIZ, BİZ OLMAYIZ!

 

whatsapp